Cumhuriyet Caddesi asfaltlanıyor

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol Müdürlüğü ekiplerinin Cumhuriyet Caddesi’nde yaptığı asfalt çalışmalarını denetledi.

Cumhuriyet Caddesi asfaltlanıyor
banner686

Çalışmalarla ilgili Yol Müdürü Hüseyin Dündar’dan bilgi alan Zihni Aldırmaz, işçilerle de sohbet etti, “kolay gelsin” dileğinde bulunarak, çikolata ikram etti.
Kentin merkezi bölgelerindeki asfalt çalışmalarının özellikle gece saatlerinde yapıldığını belirten Zihni Aldırmaz, “Cumhuriyet Caddesi’nde asfalt çalışmaları Çifte Minare bölgesinden başladı. Ekiplerimiz öncelikle freze ile bozuk olan eski asfaltı kaldırıyor ve sonra yeni asfaltı döküyor. En kısa zamanda çizgileri de çizip Adanalı’nın hizmetine sunacağız” dedi.
banner625
Trafiğin aksamaması ve vatandaşların rahatsız olmaması için çalışmaları özellikle gece saatinde yoğunlaştırdıklarını ifade eden Zihni Aldırmaz, “Ekiplerimiz yoğun çalışarak bu çalışmaları bir iki günde tamamlayacak ve cadde tamamen trafiğe açılacak. Amacımız Adanalı’ya en iyi hizmeti vermektir” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2012, 12:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner739

cyberturk.biz