Demirtaş'tan başarılı firmalara tebrik

Vali Mahmut Demirtaş, İstanbul Sanayi Odası tarafından her yıl gerçekleştirilen "Türkiye’nin İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu-2018" listesinde yer alan 11 Adanalı firmayı tebrik etti.

Demirtaş'tan başarılı firmalara tebrik
banner686

"Türkiye’nin En Büyük Sanayi Kuruluşu İSO 500" sıralamasında, Adana'da faaliyet gösteren SASA Polyester'in 77, Temsa Ulaşım Araçlarının 192, Beyteks Tekstil'in 277, Akyem Adana Yem'in 293, Elita Gıda'nın 313, Güney Çelik Hasır ve Demir'in 334, Adana Çimento Sanayi'nin 353, BOSSA'nın 372,  Abdioğulları Plastik ve Ambalaj Sanayi'nin 383, Amylum Nişasta'nın 387 ve Gürsoy Yem'in 454. sırada yer almasından büyük bir memnuniyet duyduğunu belirten Vali Mahmut Demirtaş,  listede yer bulan firma sayısının artmasının en büyük temennisi olduğunu ifade etti.

"Firmalarımızı Tebrik Ediyor, İş Adamlarımız ve Sanayicilerimizin Daima Yanlarında Olduğumuzu Vurguluyorum"

İSO İlk 500 Listesinde geçen yıl Adana'dan 12 firmanın yer aldığını belirten Vali Mahmut Demirtaş açıklamasında; "Türkiye'nin en büyük ilk 500 firması arasında yer alan sanayi kuruluşlarımızın sayısının artması için iş adamlarımızın ve sanayicilerimizin daima yanlarında olmaya devam edeceğiz. Kentimize yeni yatırımlar kazandırmak konusundaki kararlı çalışmalarımız sonucunda, önümüzdeki yıllarda İSO 500 listesindeki Adanalı firmalarımızın sayısının artacağına inanıyor, başta Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Bekir Sütcü olmak üzere üretime ve istihdama önemli katkıları olan firmalarımızın yönetici ve çalışanlarını tebrik ediyor, tüm sanayici ve iş adamlarımıza başarılar diliyorum." ifadelerine yer verdi.    

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER