banner834

DSİ Yeni Müdürü Köksal Buğra Çelik oldu

DSi 6. Bölge Müdürlüğüne atanan Köksal Buğra Çelik göreve başladı. Çelik'e ilk ziyaretlerden biri AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte oldu.

DSİ Yeni Müdürü Köksal Buğra Çelik oldu

MÜTEAHHİTLERİMİZİN SIKINTILARINI BİLİYORUZ’

DSi 6. Bölge Müdürü Köksal Buğra Çelik ziyarete ilişkin açıklamasında; “AKAMDER in ziyaretinden memnuniyet duydum. Ayrıca iş ortağımız Müteahhitlerimizin sorunları konusunda görüş alışverişinde bulunma imkânı bulduk. Elbette sıkıntıları biliyoruz. Bunun için kurum olarak yetkilerimiz çerçevesinde yardımcı olma gayreti içinde olacağız. DSİ olarak müteahhitlerimizle birlikte başarılı işler çıkaracağımızı umuyorum.” Dedi.

‘SIKINTILARI ELBİRLİĞİYLE AŞACAĞIZ’

AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu; “DSİ 6. Bölge Müdürlüğüne atanan Köksal Buğra Çelik konulara hâkim kurum içerisinden gelen bir isim olarak atanması Müteahhitler olarak bizleri mutlu kılmıştır. Ayrıca bilgi, birikim ve tecrübe olarak oldukça güvendiğimiz Müdürümüz Köksal Buğra Çelik le birlikte sıkıntıları elbirliğiyle aşacağımızı düşünüyorum. Yatırım olarak Ülkemizin çok önemli bir konumda olan Çukurova Bölgemizin şahlanmasını bekliyoruz. Bu arada Ülkemizin en önemli sulama projelerinden biri olan İmamoğlu nun 4 Milyarlık yatırımının kalan 2,5 milyarlık ödeneğinin sağlanarak bitirilmesini arzu ediyoruz. Bu konuda yetkililere çağrıda bulunuyoruz.” Açıklamasında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2021, 15:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet bayrak
Ahmet bayrak - 3 ay Önce

Dsi 6 bölge müdürlüğüne atanan Köksal bugra çelik memleketi neresi

Editör
Editör @Ahmet bayrak - 3 ay Önce

Gümüşhane - Torul

SIRADAKİ HABER