Eğitim gönüllüleri buluştu

Adana Artı Özel Eğitim Gönüllüleri Derneği tarafından düzenlenen ‘Tanıtım Toplantısı’nda işadamı ve sivil toplum kuruluşlarının yanı sıra dernek başkanları da bir araya geldi.

Eğitim gönüllüleri buluştu
banner686
 Adana Artı Özel Eğitim Gönüllüleri Derneği tarafından düzenlenen ‘Tanıtım Toplantısı’nda eğitim gönüllüleri buluştu.

Mono Cafe’de organize edilen etkinliğe yoğun ilgi gösterilirken, katılımcılara Adana Artı Eğitim Gönüllüleri Derneği ve dernek tarafından yürütülen çalışmaların yanı sıra hayata geçirilen projeler hakkında bilgi verildi.

banner625
Etkinliğe katılanlar arasında; Engelli Bireyler ve Meslek Edindirme Derneği Başkanı Sabiha Ceyhan, Adana İş Kadınları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Elif Doğan Türkmen ve Seyhan Soroptimist Kulübü üyesi Esin Parlak da yer aldı.

Burada konuşan Adana Artı Özel Eğitim Gönüllüleri Derneği Başkanı Didem Sürenler, “Artı güç harcayarak, hayatımıza artılar katarak, en önemlisi de artarak daha eşit, ayrımsız bir dünya için dernek çatısı altında bir araya geldik. Geçmişte hayal olduğunu düşündüğümüz, rafa kaldırdığımız tüm isteklerimizi raftan alıp açacağız ve inceleyeceğiz. Bu noktada toplumun tüm kesimlerinin desteğine ihtiyacımız var” dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2012, 08:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner739

cyberturk.biz