banner784

Elban OSB-Site yapılacak alanı inceledi

Vali Süleyman Elban, Sarıçam ilçesinde kurulacak Gıda Organize Bölgesi, Mahrukatçılar Küçük Sanayi Sitesi, Mobilyacılar Sitesi alanları ile Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi genişletme çalışmalarının gerçekleştirilOSB ve eceği alanlarda incelemelerde bulundu.

Elban OSB-Site yapılacak alanı inceledi
banner686

Yapılacak çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgiler alan Vali Elban, kentin üretim ve istihdam kapasitesine önemli katkılar sağlayacak bu yatırımları bir an evvel tamamlama gayreti içerisinde olduklarını söyledi.

Adana’nın geçmişten günümüze sanayi konusunda adından sıkça söz ettiren bir il olduğunu ifade eden Vali Elban, “Özellikle son yıllarda kentimizin sanayi potansiyelini daha da geliştirecek atılımlar gerçekleştirildi. Gerek Ceyhan’da gerek Karataş’ta gerekse ilimizin muhtelif yerlerinde yapılan sanayi yatırımlarının yanı sıra Sarıçam’da kuracağımız organize sanayi bölgeleri ve  küçük sanayi siteleriyle hem ilimiz ve ülkemiz ekonomisine hem de istihdama önemli katkılar sağlayacağımızı düşünüyoruz.” dedi.

Sarıçam Kaymakamı Müfit Gültekin ve Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’ın da katıldığı inceleme gezisi, yapılan çeşitli değerlendirmelerin ardından son buldu.

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2020, 11:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER