En genç Başkan Özden göreve başladı

Olağan genel kurul için bir araya gelen GÖRBİR üyeleri, Adana şube başkanını belirlemek üzere sandığa gitti. GÖRBİR Adana şubesini, mevcut durumdan daha iyiye götürmek iddiasıyla adaylığını açıklayan İsmail Özden ve ekibi 3 yıllığına yönetimi devraldı.

En genç Başkan Özden göreve başladı
banner686

GÖRBİR'DE İSMAİL ÖZDEN DÖNEMİ

Seçime tek aday olarak giren ve oyların tümünü alarak başkan seçilen dernek başkanı Özden, tüm şube başkanları içerisinde en genç başkan olarak dikkat çeti. Derneğe 15 yıl boyunca hizmet eden ve önceki döneminde başkanlığını yapan Sibel Anıl, görevini bu genel kurulda  genç başkana devretti. Bu işlerin bayrak devralma işleri olduğu hususuna değinen Anıl, “yeni dönemde derneğimizi genç, pırıl pırıl arkadaşlara devretmiş olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Umarım bu bayrağı Adana’da en üst noktaya taşırlar. Ben her birini teker teker şimdiden kutlar,çalışmalarında başarılar dilerim.” dedi.

"AMAÇ GÖRME ENGELLİLERİN DURUMUNU DAHA DA İYİLEŞTİRMEK"

Genel kurulda başkan seçilen İsmail Özden, yaptığı teşekkür konuşmasında şu görüşe yer verdi; 

Adana gibi büyük bir şehirde görme engellilerin mevcut durumdan daha iyi imkanlara erişmesi için ben ve ekibim zaman ve mekan mevhumu tanımaksızın çalışıp iş üreteceğiz. Elbette zorluklarla, problemlerle, sıkıntılarla  karşı karşıya kalacağız; fakat her zaman bir olup, beraber olup güçlü bir şekilde var olmaya devam edeceğiz. Bu bağlamda bugün bizleri yalnız bırakmayıp, genel kurulumuza teşvik eden tüm üyelerimize saygı ve şükranlarımı sunuyorum

Görmeyenler Kültür Ve Birleştirme Derneği (GÖRBİR) Adana şubesinin yeni yönetimi şu isimlerden oluştu:

Başkan: İsmail Özden,

Başkan Yardımcısı: Sibel Anıl

Yönetim Kurulu Üyeleri;

Adem Çınar,

Ayhan Üzün,

Bekir Şen,

Salihe Akyüz, 

Fahri Düşmez.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2021, 21:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER