Esnaftan ‘imece usulü’ sünnet şöleni

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Sümer Mahallesi’nde Muhtar Ülkü Okay ve mahalle esnafının birlikte organize ettiği sünnet şölenine katıldı.

Esnaftan ‘imece usulü’ sünnet şöleni
banner686
Eşi Nuray Karalar’la birlikte mahallede düzenlenen sünnet şölenine gelen Belediye Başkanı Zeydan Karalar, sünnet çocuklarına sürpriz hediyelerle sevindirdi.

banner625
“Size hizmet bizim için onurdur” diyen Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, gecede erkekliğe ilk adımlarını atan 22 sünnet çocuğuna bir alış veriş merkezinin oyun parkında kullanabilecekleri bilet ile iki sinema ayrı bileti hediye etti.

Sümer Mahallesi’nde mahalle muhtarı ve çevre esnafın imece usulüyle gerçekleştirdiği sünnet şölenine vatandaşlar da büyük ilgi gösterdi. Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, sünnet şölenine gelen mahalleliye bölgede yapacakları hizmetler hakkında bilgi verdi. Başkan Karalar, Sümer Mahallesi sınırlarında uygun bir alan aradıklarını belirterek “Alanı tespit eder etmez Taziye Evi ve Semt Meydanı yapacağız. Beş yılın sonunda Seyhan’da semt pazarı sorunu kalmayacak” diye konuştu.

 
Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2015, 10:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner739

cyberturk.biz