Fehmi Kekilli yeniden başkan seçildi

Sarıçam Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 2. Olağan Genel Kurulunda mevcut başkan Fehmi Kekilli, tek listeyle çıktığı seçimde yeniden başkan seçilerek güven tazeledi. Başkan Kekilli, “ Güçlenerek aynı heyecanla yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Fehmi Kekilli yeniden başkan seçildi
banner686Sarıçam ilçesi dernek binasında gerçekleşen kongreye Eski Kültür Bakanı Timuçin Savaş’ da katıldı.  Dernek üyelerinin hazır bulunduğu kongrenin divan başkanlığını Mehmet Kubat yaptı.  Kongrede söz olan Dernek Başkan Vekili iş adamı Mehmet Gül, denetim faaliyet raporunu anlatmasının ardından oylamaya geçildi.

banner625
Tek Liste halinde girilen seçimde yeniden başkan olan Fehmi Kekilli üç yıl daha aynı görevi yürütecek. Kongrede bir teşekkür konuşması yapan Başkan Kekilli, kendisine güvenen üyelerini mahcup etmeyeceğini ifade etti.  Yeni döneme yeni arkadaşlarıyla birlikte daha da güçleneceklerini belirten Kekilli, el birliği içerisinde Sarıçam’ın kalkınmasına yardımcı olacakları sözünü verdi.

Tüzükte bazı değişiklikler yapan dernek üyeleri, Adana Toroslar Dernekleri Federasyonuna katılım kararı alırken spor kulübü faaliyetlerine de başlayacakları da açıklandı.

Denetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor: Fehmi Kekilli, Mehmet Gül, Nevzat Biçer, Osman Çalık, Nihat Sıpkı, Yusuf İlli, Duran Uçuk, Hidayet Cengiz ve Ayhan Sezgin

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2013, 08:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz