Feldmann Türk heyetini ağırladı

Almanya’da düzenlenen “12. Frankfurt Türk Film Festivali”ne katılan Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz ile aralarında eski Kültür Bakanı Ercan Karakaş, oyuncular Müjde Ar ve 12. Frankfurt Türk Film Festivali” Komite Başkanı Hüseyin Sıtkı gibi isimlerin de bulunduğu Türk heyeti, Frankfurt Belediye Başkanı Peter Feldmann tarafından ‘özel’ salonda kabul edildi.

Feldmann Türk heyetini ağırladı
banner686


banner625

    Almanya’da gördükleri misafirperverlikten dolayı Frankfurt Belediye Başkanı Peter Feldmann’a teşekkür eden Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, “Türk Film Festivali’ne verdiğiniz katkı ve destek nedeniyle ayrıca teşekkür ediyoruz” dedi. Aldırmaz, Frankfurt Belediye Başkanı Peter Feldmann’ı, önümüzdeki yıl düzenlenecek 20. Altın Koza Film Festivali’nde ağırlamak istediklerini de vurguladı.

  Ziyaret ve davet teklifi nedeniyle Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’a teşekkür eden Frankfurt Belediye Başkanı Peter Feldmann, “Altın Koza Film Festivali’ne katılmayı çok arzu ediyorum” şeklinde konuştu.

  Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, ziyaret sonunda Frankfurt Belediye Başkanı Peter Feldmann’a, el dokuma kilim, “Çukurova’da Doğa ve Tarih’ kitabı ile fincan takımı hediye etti.

   TÜRK HEYETİ ‘ÖZEL’ SALONDA KABUL EDİLDİ…

   12. Frankfurt Türk Film Festivali’nin ‘onur konuğu’ olarak Almanya’ya giden Zihni Aldırmaz ile aralarında eski Kültür Bakanı Ercan Karakaş, oyuncular Müjde Ar, ve “12. Frankfurt Türk Film Festivali” Komite Başkanı Hüseyin Sıtkı gibi isimlerin de bulunduğu Türk heyeti, Belediye Başkanı Feldmann tarafından Berlin’in, Almanya’nın başketi olarak belirlendiği oylamanın yapıldığı Frankfurt Belediyesi’ndeki ‘özel’ salonda kabul edildi.

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2012, 10:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner739

cyberturk.biz