banner733

Her şey gülümseyen bir Çukurova için

Vergi borçlarının beklemeden yatırabilmesi için Çukurova Belediyesi’ndeki vezneler hafta sonu da açık tutalacak. Vatandaşlar ödemelerini cumartesi pazara denk düşen 24-25 ve 31 Mayıs’ta da yapabilecek. Başkan Çetin, “Her şey gülümseyen bir Çukurova için” dedi.

Her şey gülümseyen bir Çukurova için
banner686

“ÖDEMEYİ SON GÜNE BIRAKMAYIN

Emlak ve işyerlerinden alınan çevre temizlik vergilerinin ödeme süresinin 31 Mayıs Cumartesi günü sona erdiğine dikkat çeken Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, vatandaşların herhangi bir cezai işlemle karşı karşıya kalmaması için Çukurova Belediyesi’ne bağlı veznelerin 31 Mayıs tarihine kadar haftanın yedi günü çalışacağını söyledi. Mükelleflerden ödemelerini son güne bırakmamalarını isteyen Çetin, “Yoğunluğu önlemek amacıyla cumartesi ve pazar günleri de veznelerimizi açık tutuyoruz. Vatandaşlarımızın vergilerini rahatça yatırabilecekleri bir ortam hazırladık” diye bilgi verdi.
banner625

LÜTFEN CEZALI DURUMA DÜŞMEYİN

Çukurova’da yaşayan vergi mükellefleri, ödemelerini belediye binasının zemin katındaki veznelerden rahatça yapabilecek. Hafta sonları iki kişi tahsilat, iki kişi tahakkuk ve iki çalışan da şef olarak görev yapacak. Her türlü güvenlik önleminin alındığı Çukurova Belediyesi’nde nöbetçi ekipler son gün olan 31 Mayıs’a kadar cumartesi ve pazar günleri de 08.30-17.00 saatleri arasında işyeri için Çevre Temizlik Vergisi ve Emlak Vergisi ödemeleri alacak. Çukurova’ya bağlı 126 bin emlak vergisi ve 11 bin işyeri mükellefi bulunduğunu belirten Başkan Soner Çetin, “Gülümseyin ve lütfen cezalı duruma düşmeyin” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2014, 09:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz