İlhan Geyik'in acı günü

AK Parti Adana teşkilatlarının çeşitli kademelerinde görev yapan, Abdullah Doğru başkanlığında ki yönetim kurulunda il başkan yardımcılığı görevini yürüten ve Akdeniz Televizyonu eski yayın yönetmenlerinden İlhan Geyik’in 73 yaşında olan babası Bedih Geyik vefat etti.

İlhan Geyik'in acı günü
banner686

Vefat haberinin duyulmasından sonra, İlhan Geyik’i tanıyan arkadaşları ve akrabası Mirzaçelebi mahallesinde bulunan taziye evine akın etti.

Baba evinde bir süre taziyeleri kabul eden Geyik ailesi cenazenin gelişi ile birlikte, cenazenin defnedileceği Küçükoba mezarlığına hareket etti.

Gasil işlemlerinden sonra aile fertleri babaları ile son kez vedalaştılar. Kılınan cenaze namazı ve yapılan dualar sonrası merhum Bedih Geyik burada toprağa verildi

Küçükoba mezarlığında yapılan cenaze törenine AK Parti il yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Çukurova İlçe Başkanı Şaban İş, eski il başkanı Abdullah Doğru, çok sayıda AK Partili siyasetçi, basın ve sivil toplum kurumu üyesi iştirak etti. Cenazeye iştirak edenlerden mezarlıkta helallik alan Geyik ailesi, taziyeleri de kabul etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz