banner735

İmamoğlu Belediyesi’nde sözleşme sevinci

Türkiye Kamu-Sen’e bağlı Türk Yerel Hizmet-Sen Adana Şubesi, İmamoğlu Belediyesi’yle son 5 yıl boyunca yapılamayan Sosyal Denge Sözleşmesini yeni Belediye Başkanı Gazi Adamhasan döneminde yaptı.

İmamoğlu Belediyesi’nde sözleşme sevinci
banner686
Başkan Adamhasan , Türk Yerel Hizmet-Sen Adana Şube Başkanı Z.Abidin Büyükaslan’ın imzaladığı sözleşmeyle kurum personellerinin ekonomik ve sosyal haklarında iyileştirme yapılmış oldu. Türk Yerel Hizmet Sen Şube Başkanı Büyükaslan, yıllardır mağdur olan belediye personelinin bu anlaşma ile yüzünün güldüğünün ifade ederek, gösterdiği duyarlılıktan dolayı Başkan Adamhasan’a teşekkür etti.

banner625
Başkan Adamhasan ise, emeğin ve emekçinin değerlerini önemsediğini ve hak edenin her zaman yanında olduğunu belirterek, “Belediyede çalışan memurlarımıza bu şekilde bir katkımız olduysa ne mutlu bize. Tatil demeden, bayram demeden halkımıza hizmet için görev yapan personelimiz tüketim maddelerine gelen zamlarla zor günler geçirmektedir. Biz de imkânlarımız doğrultusunda böyle bir katkı yapmaktan mutluluk duyuyoruz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2014, 17:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz