Karalar, çalışanlarıyla bayramlaştı

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, “Halkı en çok seven, ona en iyi hizmeti edendir” dedi.

Karalar, çalışanlarıyla bayramlaştı
banner686
Başkan Karalar, Ramazan Bayramı öncesinde belediye personeliyle bayramlaştı. Seyhan Belediyesi Hizmet Binası içerisinde gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde konuşan Karalar, “Biz bu hizmete talip olduğumuzda ve göreve başladığımız ilk gün çalışanlarımızdan beklediğimiz hassasiyetlerimizi dile getirmiştik. Bizlerin buradaki varlık sebebi vatandaşa hizmet etmektir. Vatandaşlarımızın yasalar çerçevesindeki tüm dilek ve şikâyetlerini dinlemek, problemleriyle ilgili çözüm üretmek ve onların yaşamlarını kolaylaştıracak iş ve işlemler gerçekleştirmektir.

banner625
Bu anlamda göreve başladığımız ilk günden bu yana bizim belirlediğimiz ilkeler çerçevesinde vatandaşımıza hizmet üreten siz değerli çalışanlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bizim yönetim anlayışımızda halkı en çok seven ona en iyi hizmeti edendir. Bizim halk sevgimiz lafta kalmaz. Onların yaşamlarını kolaylaştırmak, onların yaşadıkları şehirden zevk alabilmelerini sağlamak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın personelle bayramlaşma törenine belediye meclis üyeleri ve mahalle muhtarları da katıldı. Konuşmaların ardından belediye personeliyle teker teker bayramlaşan Başkan Karalar, çalışanların ailelerine selam gönderdi.

Başkan Karalar hizmet binasındaki bayramlaşmanın ardından temizlik işleri şantiyesine geçerek temizlik işçileri ile bayramlaştı.
Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2015, 14:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz