Karataş'a "Cumali Ünal" meydanı

karataş Belediyesi 18 yıl önce geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Belediye Başkanı Cumali ÜNAL’ın adını sahilde yapılan yeni meydan da yaşatacak.

Karataş'a
banner686
Karataş Belediyesi 2015 Yılı 7. Meclis toplantısında, sahile yapılan meydana isim verilmesi konusu görüşülerek ,  oy birliği ile meydanın adının “CUMALİ ÜNAL MEYDANI” olarak belirlenmesi kararı alındı.

Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan ÜNAL ;  Eski Belediye Başkanımız Rahmetli Cumali ÜNAL ‘ı 18. Ölüm yılında saygı ve rahmetle anıyoruz. Karataş’ın turizme kazandırılması ve kentin  daha ileriye taşınması yönünde yapmış olduğu çalışma ve projeler ile Karataş halkı tarafından da sevilen bir  isim olması ile birlikte , yönetim anlayışımız ile Kendimize örnek aldığımız  bir belediye başkanı olduğunu söylediler . Cumali ÜNAL ve ekibi tarafından hazırlanan projelerin günümüz Karataş’ın da ölümünün üzerinden 18 yıl geçmesine rağmen hala faaliyete geçirilmemiş olmasının Karataş’ın gelişmesi yönünde büyük bir  kayıp olduğunu  aktaran Başkan ÜNAL ; Cumali ÜNAL tarafından hazırlanan projelerin görev süremiz içerisinde  gerçekleştirilmesi yönünde ciddi gayret göstereceklerini ve bu gayretlerimiz ile birlikte Eski belediye Başkanımızdan Aldığımız emaneti ve hizmet azmini sürdürerek Karataş’ın daha ileriye taşınması yönünde var gücümüz ile çalışacağımızdan şüphe duyulmamalıdır.Meydana verilen ismin Belediyemizce bir vefa örneği  sergilediğini de vurgulayan Başkan ÜNAL Eski Belediye Başkanlarımızın da unutulmadığını sözlerine ekleyerek Karataş’a hizmet vermiş tüm isimlerin yapacağımız çalışmalar ile  çeşitli alanlarda yaşatılacaktır.   ”dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2015, 09:51
YORUM EKLE
banner785
SIRADAKİ HABER