banner735

Kazım Barışık'a tebrik ziyaretleri

Adana Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (Adana ESOB) 25.Olağan Genel Kurulu’nda göreve farklı bir sonuçla yeniden seçilen Başkan Kazım Barışık’a tebrik yağıyor.

Kazım Barışık'a tebrik ziyaretleri
banner686

Genel Kurul sonrası Başkan Barışık’ı makamında ziyaret eden resmi kurum temsilcileri, oda ve kooperatif başkanları, yönetim kurulu üyeleri, esnaflar ve vatandaşlar, bizzat kutlamada bulunurken, başta Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Başkan Yardımcısı Selahattin Güler, Tarsus EKKK Başkanı Mahmut Şahin, Karataş EKKK Başkanı Ahmet Oktay ve yönetim kurulu, İmamoğlu EKKK ve Esnaf Odası Başkanı Hüseyin Sert, İmamoğlu Şoförler Esnaf Odası Başkanı Halil Keskin, Adana Elektronikçiler Esnaf Odası Başkanı Salih Diptaş, Karaisalı Esnaf Odası ve Çukurova EKKK Başkanı Ali Metin, Adana Kantinciler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Tunç ve yönetim kurulu, Adana ETESO Başkanı İsmail Abike, CHP İl Kadın Kolları Eski Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, Av.Rukiye Çinkılıç, Silifke EKKK Başkanı Uçal Mavili, Adana Elbise ve Eski Eşya Alım Satımcılar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Gökçe ve yönetim kurulu olmak üzere birçok kurum ve kuruluş temsilcisi de çiçek gönderip, telefonla arayarak başarılarının devamını dilediler.

 

TESK Yönetim Kurulu Üyesi ve Birlik Başkanı Barışık da, bugüne kadar bizzat genel kurula katılarak, çiçek ve mesaj göndererek, telefon ederek verdikleri desteklerden dolayı tüm belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri,  ESOB yönetim kurulu üyeleri, esnaf odası ve kooperatif başkanları, esnaflar ile kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ve vatandaşlara ayrı ayrı teşekkür etti.

 

Başkan Barışık, “Sizlerin desteği olmasa, bugün bu makamda olmaz, hizmetlerimize de devam edemezdik. Yakın ilgi ve desteklerinizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sizlere hep layık olmaya çalıştım, layık olmaya da devam edeceğim”dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2014, 15:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz