Kazım Barışık'tan Rektör Kibar'a ziyaret

TESK Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana ESOB Başkanı Kazım Barışık, Çukurova Üniversitesi (Ç.Ü) Rektörü Prof.Dr.Mustafa Kibar’ı ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi.

Kazım Barışık'tan Rektör Kibar'a ziyaret
banner686

banner625

Birlik Başkanı Barışık, makamında ziyaret ettiği Rektör Prof.Dr.Kibar’ın, bugüne kadar yaptığı ve bundan sonra yapacağı çalışmalarla Çukurova Üniversitesi’ne yeni bir ivme kazandıracağından şüphesi olmadığını ifade ederken, “Adana’da sayıları 155 bini bulan esnaf ve sanatkarlarımız adına Sayın Rektörümüz Prof.Dr.Mustafa Kibar’a yeni görevinde üstün başarı diliyoruz.  Ekip çalışması ve çabalarıyla, Çukurova Üniversitesi’ni daha ileriye taşıyacağına inanıyoruz. Adana’mızın gözbebeği, eğitim ocağımız Çukurova Üniversitesi’nin daha üst noktalara gelmesi için esnaf ve sanatkar teşkilatı olarak daim yanlarında ve yardımcıları olacağımızın da bilinmesini istiyoruz”dedi.

Rektör Prof.Dr.Kibar da, Ç.Ü’de demokrasinin gereği olarak yapılan seçim sonrası göreve atanmasından büyük mutluluk duyduğunu ifade ederken, “Seçimler geride kaldı. Burada birlik içindeyiz. Artık, huzur içerisinde işimizi yapıyoruz. Kimseyi ayırt etmiyoruz. Biz herkesin rektörüyüz. Makamlar gelip geçicidir. Biz görev süremizi en iyi şekilde değerlendirmek için çalışıyoruz. Bu açıdan şehrimizin tüm kesimleri gibi esnaf ve sanatkarlarımız da bizim vatandaşımız. Kapımız herkese açıktır. Nazik ziyaretiniz için de teşekkür ediyor, şahsınızda tüm esnaf ve sanatkarlarımıza hayırlı işler, bol kazançlar diliyorum”diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2012, 09:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner739

cyberturk.biz