banner785

Kebapçılardan Bahçeli'ye 'Terörist' yanıtı

Adana Kebapçılar Odası Başkanı Şefik Arslan, “Çok şaşkınız, biz binlerce kişinin ekmek kapısıyız. Sonunda terörist olma sırası bize de geldi demek” dedi.

Kebapçılardan Bahçeli'ye 'Terörist' yanıtı
banner686

MHP lideri Bahçeli, grup toplantısında “Teröre yardım ve yataklık yapan bölücü kebapçıların işsizlikte payı vardır” demişti. 
Adana Kebapçılar Odası Başkanı Şefik Arslan, bu sözleri RS FM’de Atilla Güner’le Akşam Postası canlı yayında yorumladı. Arslan, “Çok şaşkınız, biz binlerce kişinin ekmek kapısıyız. Sonunda terörist olma sırası bize de geldi demek” diye konuştu.

'Her şey bitti sıra biz kebapçılara mı geldi?'

İşte Adana Kebapçılar Esnaf Odası Başkanı Mehmet Şefik Arslan’ın açıklamaları:

“Çok şaşkınız. Bu kadar köklü ve bu kadar tecrübeli bir siyasi parti liderinin bu şekilde konuşmasının nedenini anlayamadım. Bahçeli, keşke biraz konuşmasını açsaydı da biz de ne demek istediğini anlasaydık. Birçok kebapçı var, bazılarının belki bir fabrikanın çalışanı kadar çalışanları vardır. Biz sürekli çalışacak birilerini ararız, nasıl oldu da işsizlikte payımız oluyor anlamış değiliz. Anladığımız tek şey Bahçeli’nin uzmanlık alanının ekonomi olmadığı. Hem odamıza kayıtlı esnaf arkadaşlarımız hem de başka şehirlerden meslektaşlarımız bizi arayıp, ‘’Bize neden terörist dedi? Neden bölücü dedi?’’ diye soruyorlar. MHP Adana İl başkanı çocukluk arkadaşımdır telefon açıp ben de ona soracağım. Daha önce soğan-patates fiyatları yükselince tüccarlara terörist benzetmesi yapılmıştı, demek ki sıra bize gelmiş. Her şey bitti sıra biz kebapçılara mı geldi?”

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2021, 14:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
İlyas kaya
İlyas kaya - 2 hafta Önce

Sayın dr Devlet BAHÇELİ Kesinlikle sektöŕdeki kebapçi arkadaşları kast etmemiştir.Kendiside adanali olan sayin Bahçeli açlik grevi yapiyoruz deyip kebab söyleyip halkı kandiran teröristleri kast etmiştir.Kebabçı esnafınin vergisini veren, ciddi işsizlige katki koyan bir sektör olduğunu net ve kesin bilen emeğe saygılı üretene katkı koyan kıymetli bir lider olduğunu hepimiz biliriz.

Emrullah
Emrullah - 2 hafta Önce

Sevgili kebapçı kardeşlerimize bu gibi saçma açıklamaları ciddiye almayıp işlerine devam etmelerini tavsiye ediyorum. İdare edin.

Emrullah
Emrullah - 2 hafta Önce

Bahçeli büyük ihtimalle kendisi de ne demek istediğini anlamamıştır.Bence kebapçılar kebabı böldüğü için bölücü demiştir.

SIRADAKİ HABER