banner735

Meclis 31 Martta olağanüstü toplanıyor

Vali İlhan Atış, Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak\'ın görevden uzaklaştırılmasıyla ilgili olarak \'\'Bundan sonraki süreçte görevine başlayıncaya kadar meclisin seçeceği bir vekil belediyeyi idare edecek\'\' dedi.

Meclis 31 Martta olağanüstü toplanıyor
banner686

Vali Atış, bölgede incelemelerde bulunan Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'la geldiği Karataş ilçesindeki Çukurova Üniversitesi Uygulama Oteli'nde gazetecilere Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak'ın ''28.03.2010 tarih ve 9434 sayılı İçişleri Bakanlığı onayıyla'' görevinden uzaklaştırıldığını açıklamasının ardından kent merkezine döndü.

banner625
Vali Atış, valilik binasına girerken konuyu teyit ettirmeye çalışan bazı basın mensuplarına Durak'ın görevden uzaklaştırıldığını söyleyerek, ''Bundan sonraki süreçte görevine başlayıncaya kadar meclisin seçeceği bir vekil belediyeyi idare edecek. Adana'ya hayırlı olsun'' dedi.

Vali Atış'ın binaya girmesinin hemen ardından Adana Emniyet Müdürü Mehmet Salih Kesmez'in de valiliğe geldiği gözlendi.

adana, adana haber, aytaç durak, murat berhun, adana, adana demirspor, adanaspor, bekir çınar, bayram akgül, adana haber merkezi, adanahabermerkezi.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz