Öğretmen de bunu yaparsa!

Pınar Mahallesinde kendisine haciz getirttiği için husumetli olduğu iddia edilen öğretmen C.T, komşusunu silahla ayağından vurdu.

Öğretmen de bunu yaparsa!
banner686

Pınar Mahallesi 74225 Sokak'taki bir Rezidansta meydana gelen olayda, iddiaya göre, komşu olan öğretmen C. T. ile M. K. dolandırıcılık iddiasıyla mahkemelik oldu. Yargılama sonucunda C T.'nin evine haciz geldi. Bu nedenle iki komşu arasında husumet başladı. Bugün de rezidansın bahçesinde karşılaşan iki komşu “yan bakma” yüzünden tartışınca öğretmen komşusunu ruhsatlı silahı ile bacağından vurdu. Bunun üzerine komşuları polise haber verdi. Yaralı, otomobil ile özel bir hastaneye kaldırıldı. Öğretmen ise polise teslim oldu.

Öğretmen C. T. polis merkezine götürülerken, olay yeri ekipleri inceleme başlattı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erol
Erol - 7 ay Önce

Rahatlık batması diye bir şey var.Bir yıl boyunca yan gelip yatıp maaş alan, okullar kapalı olmasına rağmen eğitim öğretim yılına hazırlık ödeneği altında 1200 para Tl.alan öğretmenlerimize rahatlık batmaya başladı demek ki.

Fevzi
Fevzi - 7 ay Önce

Ülkenin temel sorunu eğitim eğitimin temel sorunu ise vasıfsız öğretmen ve idarecilerdir.15 yıl yabancı dile ğitimi gören bir cümle kuramaz.sokaktan yüz tane lise mezunu çevir eksi beş ile artı dördü toplayamaz.Olay budur.

banner785
SIRADAKİ HABER