banner834

Öğretmenlere "Sınıf Yönetimi" eğitimi

Okul Öncesi Öğretmenlerine Sınıf Yönetimi ve Kurum Aidiyeti Eğitimi verildi.

Öğretmenlere "Sınıf Yönetimi" eğitimi

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLERE EĞİTİM

 
Adana Özel Okul Öncesi Eğitim Kurumları Derneği'nin Okul Öncesi Öğretmenlerine yönelik Çukurova Üniversitesi Öğretim Görevlisi Habibe Özer Yanarkaya tarafından 'Sınıf Yönetimi' konulu seminer verildi. Ayrıca Psikolog Hatice Ertuğrul tarafından da 'Kurum Aidiyeti' konulu eğitim semineri de düzenledi.


Adana İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Koçak'ında konuk olduğu seminer  320 öğretmenin katılımı ile düzenlendi. Adana Özel Okul Öncesi Eğitim Kurumları  Dernek Başkanı Melike Yağ; ‘’Eylül 2021 döneminde devraldığımız yönetimde yavaş ve sağlam adımlarla ilerlerken en önem verdiğimiz nokta okullarımızda çocuklarımıza dokunan her öğretmenin eğitim düzeyini üst seviyelere taşımak İçin ilk adımımızı attık. İlk deneyimimiz olmasına rağmen salonu doldurmanın mutluluğunu tüm ekip arkadaşlarımızla yaşıyoruz. Yakın bir zamanda daha büyük bir projeyle öğretmenlerimizin eğitimlerine katkı sağlayacağız” dedi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yenidoğanlı
Yenidoğanlı - 3 ay Önce

En büyüğünden en küçüğüne bu öğretmen familyasına güvenmiyorum sevmiyorum.İşleri güçleri para.Hepsinin evi arabası var tatile gidiyorlar aynı zamanda sürekli şikayet ediyorlar.En önemlisi Öğrenciye verdikleri hiçbir şey yok.

SIRADAKİ HABER

banner841