banner750

Rektör Kibar, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda

Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde (AOSB) kurulu bulunan ÇÜ Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nuziyaret etti.

Rektör Kibar, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda
banner686

2010-2011 eğitim öğretim yılında, Adana Organize Sanayi Bölgesi’nde tahsis edilen bir binada eğitime başlayan ve “Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü Makine Programı”, “Elektronik ve Otomasyon BölümüElektronik Teknolojisi Programı”, “Elektrik ve Enerji BölümüElektrik Programı”, “Tekstil, Giyim, Ayakkabı ve Deri BölümüTekstil Programları”bulunan ÇÜ Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nu ziyaret eden Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar, yöneticilerdenbilgi aldı.

Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Galip Seçkin, Müdür Yardımcıları Doç. Dr. Nigar Yarpuz Bozdoğan ve Doç. Dr. M. Eren Öztekin tarafından karşılanan Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Azmi Yalçın, okulun derslikleri, laboratuvarları ve yemekhanesini gezdi.  Prof. Dr. Kibar, daha sonra okulda bulunan tüm akademik personelle görüşerektoplantı düzenlendi.

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2014, 13:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER