banner785

Rektör Tuncel'e hayırlı olsun ziyaretleri

Mersin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Kaya ve Tarsus Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Aydın, Çukurova Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Meryem Tuncel’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Rektör Tuncel'e hayırlı olsun ziyaretleri
banner686

ÇÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İlter Ünlükaplan ve Prof. Dr. Süha Berberoğlu’nun da katılımıyla Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Mersin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, Mersin Üniversitesinin Çukurova Üniversitesi ile her zaman işbirliğinin devam edeceğini vurguladı. Prof. Dr. Çamsarı, “Yaşadığımız bu sıkıntılı dönemi, bölgenin en güçlü eğitim kurumları olarak el ele verip birlikte atlatacağız. Bu vesile ile yeni görevinizde başarılar diliyorum. “dedi.

Tarsus Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Aydın ise, “Üniversite olarak daima yanınızda olduğumuzu bilmenizi isterim. Tarsus Üniversitesi her zaman Çukurova Üniversitesi ile birliktedir. Başarınız daim olsun.“ dedi.

Prof. Dr. Tuncel: “Online Eğitimde Öğrencilerimizle Buluşmaya Hazırız”

Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Meryem Tuncel de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.  Akdeniz Bölgesi’nin güzide iki üniversite Rektörünü ağırlamaktan son derece mutlu olduğunu ifade eden Prof. Dr. Tuncel, “Tüm dünyanın içinde bulunduğu, maalesef Ülkemizi de etkisi altına alan Covid-19 pandemisinin eğitime olan negatif etkisi bizi derinden üzmektedir. Gönül isterdi ki tüm eğitim alanında öğrencilerimiz yüz yüze buluşalım… Çukurova Üniversitesi olarak güz dönemi eğitim takvimimizi pandemi koşullarına göre yeniden yapılandırdık ve tüm hazırlığımızı öyle planladık. Online eğitimde öğrencilerimizle buluşmaya hazırız.” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER