Sanatçılarla tek tek fotoğraf çektirmiş

Adana'da kocasından şiddet gördüğünü ileri sürerek köprülü kavşaktan atlayarak hayatına son vermek isteyen kadının, Altın Koza Film Festivali kapsamında Adana'ya gelen sanatçılarla tek tek fotoğraf çektirdiği ortaya çıktı.

Sanatçılarla tek tek fotoğraf çektirmiş
banner686
Edinilen bilgiye göre, eşinden şiddet gördüğünü iddia eden Seralp Çelikünal (41), Turhan Cemal Beriker Bulvarı'nda 17 Kasım günü köprülü kavşaktan aşağıya atlamak istemiş, polis ve vatandaşların ikna etmesi üzerine intihar etmekten vazgeçmişti.
Koca şiddetinden dolayı intihar etmek isteyen Çelikünal'ın, Türk sineması sanatçılarına karşı büyük bir hayranlık duyduğu ortayı çıktı. Çelikünal, Altın Koza Film Festivali kapsamında Adana'ya gelen ünlülerle özel olarak Hiltonsa Oteli'ne giderek fotoğraf çektirdi. Çektirdiği bu fotoğrafları ise soysal paylaşım sitesi Facebook'ta tek tek yayınladı. En çok hayranı olduğunu söylediği Yılmaz Erdoğan ile de fotoğraf çektiren Çelikünal Facebook'ta onlar için özel bir bölüm açtı. Türk sinemasına yıllarını
vermiş Süleyman Turan, Yılmaz Köksal'la da fotoğrafları bulunan Çelikünal'ın albümünde, Geniş Aile dizisinde "Sevo" tiplemesiyle gönüllerde taht kuran Yeşim Ceren Bozoğlu'nun da fotoğrafları yer alıyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz