banner735

Sarıçam Belediyesi'nde hizmet atağı sürüyor

Sarıçam Belediyesi hizmet üretmede hız kesmiyor. Fen işleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü tarafından İlçenin değişik mahallelerinde yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Bilal Uludağ, hizmette sınır tanımadıklarını, Sarıçam halkının rahat edebilmesi ve yaşam standartlarının daha da artması için ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini söyledi.

Sarıçam Belediyesi'nde hizmet atağı sürüyor
banner686
Sarıçam Belediyesi Başkanı Bilal Uludağ, 14 aylık dönem içinde ilçede ilklere imza attıklarını belirterek, amaçlarının gelişen Sarıçam'ı daha da ileriye taşımak olduğu kaydetti. Başkan Bilal Uludağ,"Fen işleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü İlçedeki mahallerimizde çalışmalarını yürütüyor.  Kaldırım, Park ve asfalt yapılıyor. Bazı mahallelerimizde ilk kez böyle bir çalışma oluyor. Bende sık sık bu yapılan çalışmaları yerinde inceliyorum. "dedi.

banner625
YENİ BULVARLAR AÇILACAK

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi'nde asfalt çalışmalarının devam ettiğini, ihtiyaç olan mahallelerde de çalışmaların yapılacağını anlatan Başkan Uludağ,  öncelikli olarak bozuk olan yolların yapıldığını dile getirdi. Uludağ," Ekiplerimiz yaptıkları ön çalışmalar sonucunda asfalt olmayan ve çok yıpranmış yerleri belirleyerek bu mahallelerde de çalışmalarını yapıyor.  Yeni Bulvar açma çalışmalarımız ise Büyükşehir Belediyesi uyumlu bir şekilde sürdürülüyor.   6 ayrı noktada park çalışmaları sürüyor."diye konuştu.

Bu arada Başkan Bilal Uludağ, kaldırım çalışması yapan işçilerle sohbet edip, onlara kısa süreli de olsa yardım etmeyi ihmal etmedi.
Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2015, 11:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz