Seyhan Belediyesi’nden çok önemli uyarı

Seyhan Belediyesi ve Belediye Başkan Yardımcısı Ulaş Toros’un adını kullanarak, para yardımı topladığını söyleyenlere itibar edilmemesi gerektiği bildirildi.

 Seyhan Belediyesi’nden çok önemli uyarı
banner686

Seyhan Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, 0542 835 25 34 numaralı cep telefonu tespit edilen ve haklarında güvenlik güçlerine suç duyurusunda bulunulan bazı kişilerin belediye ve başkan yardımcılarının isimlerini kullanarak vatandaşların dolandırılmaya çalışıldığına dikkat çekildi.

Sözde Suriyeli göçmenleri memleketlerine geri göndermede kullanılmak üzere para talep edildiği belirtilen bu sahtecilik girişimine karşı duyarlı olunması istenen açıklamada şu hususlara değinildi; “Belediyemizin çalışma esaslarında vatandaşlardan para yardımı alınması gibi bir durum kesinlikle yoktur. İyiniyetli kişileri ve bazı firmaları telefonla arayarak belediyemiz ve başkan yardımcılarımızın adını kullanan sahtekârlara karşı dikkatli olunması ve böyle bir durumla karşılaşıldığında güvenlik güçlerine haber verilmesini tavsiye ederiz.”

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2015, 13:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER