banner733

Soner Çetin Dragon Festivaline katıldı

Seyhan Nehri üzerinde gerçekleştirilen Dragon Festivali’nin ikinci günü Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’in verdiği startla sona erdi. Başkan Çetin, “Çok sıcak bir atmosfer. Gelecek yıl biz de katılabiliriz” dedi.

Soner Çetin Dragon Festivaline katıldı
banner686

Adanalıların Seyhan Nehri’nden daha fazla yararlanmasını amaçlayan 4. Dragon Festivali dün öğleden sonra yapılan ikinci gün yarışlarıyla noktalandı. Toplam 23 takımdan 600 kadar sporcunun katıldığı yarışların son bölümüne katılan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, mini platforma çıkarak yarışların başlatırken “Seyhan Nehri’nin daha iyi değerlendirilmesi ve sporun neşe içinde yapılabilmesi için gerçekleştirilen Dragon Festivali’nin ortamı çok güzel. Muhteşem ve cıvıl cıvıl bir atmosferde olmaktan ötürü mutluyum” dedi.

 

NEHİR VE GÖL ÇOK ÖNEMLİ

 

HSB Organizasyon ve Adana ayağında Akajans ile İdeas’ın işbirliği sayesinde gerçekleştirilen Dragon Festivali’nde kürekçi sporcuların yoğun ilgisiyle karşılanan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, fotoğraf çektirme isteklerinin tamamına olumlu yanıt verdi. Seyhan Baraj Gölü’nden ve Seyhan Nehri’nden azami ölçüde yararlanılması gerektiğini vurgulayan Başkan Çetin, “Bu bize doğanın bir güzelliği. Hem nehir hem de gölümüzü çok temiz tutmalı, spor ve diğer faaliyetler için azami ölçüde kullanmalıyız. Gelecek yıl yapılacak Dragon yarışlarında Çukurova Belediyesi olarak biz de bir takım çıkarabiliriz” diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2014, 18:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz