Sözlü halkla belediye otobüsünde buluştu

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana Büyükşehir Belediyesi otobüslerinde vatandaşlarla seyahat ederek, Büyükşehir’in ulaşım politikası ve planlarıyla ilgili bilgi verdi, sorun dinledi, sohbet etti.

Sözlü halkla belediye otobüsünde buluştu
banner686
Adana Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren otobüs sayısını günden güne artırdıklarını ve 4 yılın sonunda sayıyı 500’e çıkarmayı hedeflediklerini belirten Başkan Sözlü, vatandaşların belediyenin verdiği toplu taşıma hizmetinin kalitesinin artırılmasıyla ilgili görüşlerini de dinledi. Adana Büyükşehir Belediyesi otobüslerinden çok memnun olduklarını, fiyat politikası ve ilçelere yapılan seferlerle ilgili de beğenilerini dile getiren Adanalılar, Başkan Hüseyin Sözlü’nün, belediye otobüsünde seyahat ederek, kendileriyle sohbet etmesini  son derece olumlu bir yaklaşım olarak gördüklerini ifade ettiler. Yeni otobüslerle de yolculuk keyfinin artığına değinen Adanalılar, Hüseyin Sözlü’nün halka yakın, halkla birlikte politika ve hizmet yapmasından ötürü, kendilerini O’na çok yakın gördüklerini söylediler.  

Önümüzdeki süreçte özel halk otobüsleri ve dolmuşlarla ilgili yeni bir yapılanma içine gireceklerini, şehir içi trafiğini rahatlatmak ve vatandaşa daha kaliteli toplu taşıma hizmeti verebilmek için, toplu taşıma hizmetinin tamamının büyük otobüslerle verilmesine yönelik çalışmanın hayata geçirileceğini kaydeden Başkan Sözlü, bu yapılırken, toplu taşıma esnafının da mağdur edilmeyeceğini vurguladı. 

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2015, 12:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sefalı
Sefalı - 6 yıl Önce

toplu taşıma tek çatı altında toplansın. muavinlerin davranışından bıktık

SIRADAKİ HABER