Tarım Teknolojileri Kongresine doğru

Çukurova Üniversitesi Tarım Makinaları Bölümü Genel Sekreteri ve Araştırma Görevlisi Dr.Tunahan Erdem, İl Tarım ve Orman Müdürü Muhammet Ali Tekin ve beraberindeki heyet üyeleri ile birlikte Vali Mahmut Demirtaş'ı makamında ziyaret etti.

Tarım Teknolojileri Kongresine doğru
banner686

Dr. Tunahan Erdem ve beraberindeki heyet üyeleri ziyaretleri sırasında Vali Mahmut Demirtaş'a, Çukurova Üniversitesi organizasyonunda, 3-5 Ekim 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan "Tarım ve Gıda Teknolojileri Kongresi" hazırlık çalışmalarına ilişkin detaylı bilgiler verdi.

Ziyaretlerinden ve verdikleri bilgilerden dolayı Dr. Tunahan Erdem ve beraberindeki heyet üyelerine teşekkür eden Vali Mahmut Demirtaş ise yaptığı açıklamada, yakından takip ettiklerini ve ellerinden gelen desteği vermeye hazır olduklarını belirttiği kongrenin hayli yararlı sonuçlara vesile olacağına inandığını ifade etti.

Vali Mahmut Demirtaş'ın, konuklarına emeklerinden dolayı teşekkür ettiği ziyaret, kongrenin amacı ve hedefleri hakkında çeşitli değerlendirmelerin yapılmasıyla son buldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER