Tenis Dağ ve Su Sporları Kulübü’nden ÇGC’ye ziyaret

Tenis Dağ ve Spor Sporları Kulübü (ATDSSK) Başkanı Ali Baş ve yönetim kurulu üyeleri Av.Necati Erdem ile Dr.Tanju Altınsu Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’ne (ÇGC) nezaket ziyaretinde bulundular.

Tenis Dağ ve Su Sporları Kulübü’nden ÇGC’ye ziyaret
banner686

ÇGC’yi ziyaret sırasında Başkan Cafer Esendemir’e kulübün faaliyetleri konusunda bilgi veren ATDSSK Yönetim Kurulu Başkanı Ali Baş, amaçlarının tenis sporunu Adana’da daha çok sevdirmek ve yaygınlaştırmak olduğunu dile getirdi.

Baş, bu amaçla bir çok organizasyona evsahipliği yaptıklarını belirterek, “Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Hüseyin Sözlü’den tribünleri olan, modern ve uluslararası standartlara uygun kapalı tenis kortu yapımı konusunda söz aldık. Bu yapıldığı takdirde her iklim koşulunda uluslararası turnuvalara daha rahat ev sahipliği yapabilecek ve kentimizin adını tüm Dünyaya duyurma imkanına kavuşacağız” dedi.

Başkan Baş, “Kulüp olarak bugün kortlarda başarıyla mücadele eden bir çok sporcumuz buradaki tesislerde yetişti. Milli takımlara da sporcu gönderip Adana’nın sesini duyurduk. Tenisde daha üst seviyelere sporcu yetiştirmek ve dünyanın tanınmış sporcularını Adana’ya getirmek için çalışmalarımız devam ediyor. İmkan verildiği takdirde daha başarılı olacağımıza inanıyoruz” diye konuştu.

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir de ziyaret nedeniyle konuklarına teşekkür etti. Esendemir yaptığı konuşmada, “Adana’nın sesini tenis sporunda duyuracak, kentin tanıtımına katkı koyacak ortak çalışmalarda medya olarak üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Bu konuda oluşturulacak projelere destek olma sözü veriyoruz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2014, 17:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz