banner834

Traktörü, 480 Litre Motorinle çaldılar!

Yüreğir-Çağırkanlı Mahallesinde bir traktör ile Holder ve Çapa Makinesi çalındı. Adana İl Jandarma Komutanlığı ekipleri kısa sürede traktör, tarım makinalarını ve depo içinde bulunan 480 litre motorini bularak sahibine teslim etti. Hırsız veya hırsızların traktörle birlikte depo içindeki motorini de çalması dikkat çekti.

Traktörü, 480 Litre Motorinle çaldılar!

HEM TRAKTÖRÜ HEM DE MOTORİNİ ÇALDILAR

Adana İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince, Yüreğir - Çağırkanlı Mahallesinde H.G. isimli çiftçinin, çiftliğinde bulunan Traktörü ile birlikte Holder ve Çapa Makinasının çalındığı ihbarı üzerine harekete geçti. Yapılan değerlendirmenin ardından gerçekleşen aramalarda kısa sürede sonuca ulaşıldı. Jandarma timleri traktör ve tarım makinalarını Yeniköy Mahallesinde bir narenciye bahçesinde buldu.

Çevrede araştırma yapan Jandarma ekiplerini gören hırsızlık zanlıları kaçmaya çalışırken kıskıvrak yakalandı. Olayda Traktör ve tarım makinalarının dışında depo içinde 480 litre motorin de ele geçirildi. Motorin ile birlikte ele geçirilen traktör ve tarım ürünleri, jandarma tarafından çiftçiye teslim edildi.


 

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2022, 11:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER