Türkiye Kamu Sen'de Dolgun dönemi

Türkiye Kamu Sen Adana İl Temsilciliğine Genel Merkez Tarafından Türk Eğitim Sen Adana Bir Nolu Şube Başkanı Selahattin Dolgun Atandı.

Türkiye Kamu Sen'de Dolgun dönemi
banner686

Yaklaşık Bir yıldır Görevini en başarılı şekilde yürüten eski il Temsilci Ayhan Arabacı’dan görevi Teslim alan ve   Eylemlerde hükümeti sert dille eleştiren eğitim camiasında Cesur Yürek olarak tanınan Selahattin Dolgun, yaptığı açıklamada Genel Merkezimizin 10 Haziran 2015 tarih ve 232 sayılı yazısına istinaden Türkiye Kamu-Sen Adana il Temsilciliği görevine atanmış durumdayım. Bizleri bu göreve layık gören Türkiye Kamu-Sen Genel Merkez Yönetim Kuruluna saygılarımı arz ediyorum. Bu görevi beraber yürüteceğimiz Türk Sağlık-Sen Adana 1 Nolu Şube Başkanı İsmet Tepe’ye, Türk Yerel Hizmet-Sen Adana Şube Başkanı Selçuk Diler’e, Türk Tarım Orman-Sen Adana Şube Başkanı Celal Karaya’ya başarılar diliyorum. Türkiye Kamu-Sen Adana İl Temsilciği görevini bu zamana kadar başarıyla yerine getiren ve bizlere tertemiz bir teşkilat bırakan Değerli Başkanlarıma şükranlarımı sunuyorum.

Bu kutlu yürüyüşün Adana’da önderliğini yapan; Türk Diyanet-Sen Adana Şube Başkanı Ayhan Arabacı’ya, Türk Eğitim-Sen Adana 2 Nolu Şube Başkanı Kamil Köse’ye, Türk Eğitim-Sen Adana 3 Nolu Şube Başkanı Rıfat Çelik’e, Türk Sağlık-Sen Adana 2 Nolu Şube Başkanı Ali Atik’e, Türk Ulaşım-Sen Adana Şube Başkanı Cengiz Köse’ye, Türk İmar-Sen Şube Başkanı Zakir Akbilmez’e, Türk Haber- Sen Adana Şube Başkanı Mustafa Küçükkavruk’a, Türk Büro- Sen Adana Şube Başkanı Turhan Topalhan’a, Türk Enerji- Sen Adana Şube Başkanı Mehmet Yeyen’e, Türk Kültür Sanat- Sen Adana İl Temsilcisi Atilla Andırın’a, Türk Emekli-Sen Adana Şube Başkanı İbrahim Yılmaz’a saygılarımı sunuyorum. Benliğinde Kavgaya ve küskünlüğe asla yer vermeyen, daha mutlu ve daha huzurlu bir Kamu çalışanı için inançlı ve kararlı bir şekilde yürüyen, daha Ahlaklı, daha adil, daha hakkaniyetli bir kamu alanı için haksızlığa karşı her daim nefer olan, adaletsizliğe ve ahlaksızlığa asla tahammül edemeyen, Adana’da Kamu-Sen bayrağını tepeye en tepeye dikmek için her daim mücadele eden tüm kamu çalışanına selam olsun. Biz büyük bir aileyiz ve bu mücadeleyi hep birlikte yürüteceğiz. İl Temsilciliği Görevimiz Kamu-Sen’e Hayırlı Olsun. Rabbim Bizlere Sımsıkı Sarılacağımız Dostluklar Nasip Eylesin. Açıklamasında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2015, 09:42
YORUM EKLE
banner785
SIRADAKİ HABER