Vali Büyük, Şehit Yakınları ve Gaziler ile İftarda Buluştu

Vali Mustafa Büyük, Şehit Yakınları, Gaziler ve Aileleri İle İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi.

Vali Büyük, Şehit Yakınları ve Gaziler ile İftarda Buluştu
banner686
Adana Valiliği’nce, Şehit Yakınları, Gaziler ve aileleri onuruna iftar yemeği verildi. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nün organizasyonunda düzenlenen ve DSİ 6. Bölge Müdürlüğü Seyhan Sami Kayahan Eğitim Tesisleri Lokalinde düzenlenen iftar yemeğine Vali Mustafa Büyük ve Eşi Hanımefendi Emine Büyük, 6. Mekanize Piyade Tümen ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Satı Bahadır Köse, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, Vali Yardımcıları, Belediye Başkanları, Şehit Yakınları, Gaziler ve aileleri katıldı.
Şehitler İçin Dua Okundu
Adana İl Müftüsü Arif Gökce iftar programında Şehitler için dua okudu. Vali Büyük ise iftarın ardından yaptığı konuşmada, ramazanın ilk gününde Şehit yakınları, Gazi ve aileleri ile bir arada olmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.
“Birlik ve Beraberlik İçinde Geleceğe Umutla Bakıyoruz”
Vatan ve millet için fedakârlık gösteren, bu uğurda canını veren Şehitlere ve onların yakınlarına minnet borçlu olduklarını ifade eden Vali Mustafa Büyük konuşmasında, “Geleceğe daha büyük bir umutlarla bakabilmek için, toplumun huzuru ve mutluluğu için, birlik ve beraberlikten ayrılmadan gayret içerisinde olacağız” dedi. 
Ramazanın tüm İslam alemine bolluk, bereket, barış ve huzur getirmesini temenni eden Vali Büyük, Şehitlere Allah'tan rahmet, ailelerine ve Gazilere sağlık, mutluluk ve huzur diledi. 
Kaynaşma ve Dayanışma Ortam
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İsmail Kılıç ise önemli gün ve etkinliklerde Şehit yakınları ile Gazilerle bir araya gelip kaynaşma ve dayanışma ortamı sağlamaya çalıştıklarını belirterek, iftara gelen tüm ailelere teşekkür etti. 
Konuşmaların ardından semazen ekibi gösteri sundu.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2015, 10:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER