banner733

Vali Coş’tan Başkan Çetin’e veda

Sakarya’ya atanan Vali Hüseyin Avni Coş, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’e “Başarılı olacağınızdan eminim” diyerek veda etti. Coş, “Adana’nın en çok insan sıcaklığını özleyeceğim” dedi.

 Vali Coş’tan Başkan Çetin’e veda
banner686

Valiler Kararnamesi’yle Sakarya Valiliği görevine atanan Vali Hüseyin Avni Coş veda ziyaretlerine Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’le devam etti. Başkan Soner Çetin tarafından belediye binası girişinde karşılanan Vali Coş, “Bu ziyaret hem bir veda hem de iadeyi ziyaret oldu. İlk kez geldiğim belediyenize son kez gelmiş oldum. Çok güzel hizmetler yapacağınıza canı gönülden inanıyorum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi. Başkan Soner Çetin de Vali Coş’a yeni görev yeri olan Sakarya’da başarılı ve huzur dolu bir dönem geçirmesi dileğini iletti.

“EN İYİ ŞEKİLDE YAPACAKSINIZ”

Çukurova’da başarılı hizmetlere imza atılacağından emin olduğunu ifade eden Vali Hüseyin Avni Coş, Başkan Soner Çetin’e “Artık Sakarya’da da bir kapınız oldu. Gerek nezaket gösterip ziyaret etme lütfunda bulunacak olanlara ve gerekse başı sıkıştığında bizi hatırlayacak olanlara ve sizin gibi sevgili başkanlarımıza kapımız açık olacak. Görevinizi en iyi şekilde yapacağınızdan eminim” diye seslendi. Her yerin kendine özgü kokusu ve rengi olduğunu belirten Vali Coş, “Elbette yemekleri, bitkisi, ağacı ve kültürü de önemli ama Adana’nın en çok insan sıcaklığını özleyeceğim” diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2014, 15:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz