banner834

Vali Elban Şehitlikleri ziyaret etti

Vali Süleyman Elban, Kurban Bayramı vesilesiyle Şehit Piyade Uzman Çavuş Gökhan Kılıç’ın ailesine bayram ziyaretinde bulundu.

Vali Elban Şehitlikleri ziyaret etti

Şehidin ailesinin Kurban Bayramı’nı kutlayıp hal ve hatırlarını soran Vali Elban, “Bu toprakları bizlere vatan kılan aziz şehitlerimizin değerli ailelerine hizmetkar olmak, boynumuzun borcudur. Vatanımızın bekası için canlarından geçen tüm kahramanlarımızı ve Gökhan kardeşimizi minnetle anıyorum. Mekanları cennet olsun.” dedi.

Şehit Piyade Uzman Çavuş Gökhan Kılıç’ın ailesine gerçekleştirdiği ziyaretin ardından Vali Elban, Asri Mezarlığına geçti.

Asri Mezarlığı Şehitliğinde şehitlerimizin kabirlerini dolaşarak karanfil bırakan ve şehit yakınlarına baş sağlığı temennisinde bulunan Vali Elban, “Bu cennet vatan için bedel ödeyerek şanlı bayrağımızı göklerde özgürce dalgalandıran tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Onların vatanımız ve milletimiz uğruna yapmış olduğu fedakarlık, milletimizin sinesinde ebediyen yaşayacak.” dedi.

Şehitlerimizin aziz ruhlarına Kur'an-ı Kerim’den sureler okunması ve dualar edilmesinin ardından şehitlik ziyareti sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner841