Zöhre Ailesi Buluşma Günleri

Adana'nın köklü ailelerinden olan Zöhre ailesi “Buluşma Günleri”nin ilk adımını Adana’da attı.

Zöhre Ailesi Buluşma Günleri
banner686
Farklı kuşaklardan oluşan ZÖHRE ailesine mensup hekim, dişhekimi, esnaf, işçi, işadamı, işletmeci, basın ve siyasi danışmanlık işleriyle uğraşan ZÖHRE’ler ilk toplantılarını işletmeciliği yine bir ZÖHRE’ye ait olan Kovboy Kebap Salonunda bir araya gelerek yaptılar.

banner625
İnsanların, kent yaşamında yalnızlaştığına dikkat çeken ZÖHRE ailesi mensupları kendi akrabalarıyla bir araya gelerek daha geniş katılımlı toplantıların oluşturulması için görüş alış verişin de bulundu. Sadece ZÖHRE soyadlı nüfusun 15 bini aştığı, soyadı değişikliği nedeniyle ayrı tanınanlarla birlikte yaklaşık 25 bin nüfusu bulduğu belirtildi.

Kuşaklar buluşmasının gerekliliği üzerinde duran ZÖHRE ailesi, ZÖHRE’lerin çok geniş bir nüfusa sahip olması nedeniyle uzun zamandır bir araya gelme fırsatı bulamamışlardı. Birlikteliği sağlamak amacıyla bu toplantılar düzenlenecek. Yapılan ilk toplantıda. İletişimle ilgili projeler üzerinde duruldu. Sülale ile sağlıklı iletişim içerisinde olmanın aile içi iletişimine de olumlu etki edeceğinden bireyleri daha mutlu, bilinçli ve daha sosyal hale getireceği gerçeği vurgulandı. Değişik kuşaklardan bir kısım temsilcilerin katıldığı toplantıda değişik ilçelerde ikamet eden ZÖHRE’lerin bir araya gelmesi için görev bölümü yapıldı. Sonraki ZÖHRE ailesi buluşma toplantıların da katılımın daha geniş olacağını, duyuruların daha geniş bir şekilde yapılacağını ifade eden kuzenler güzel bir akşam geçirdiler. 
Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2012, 10:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner739

cyberturk.biz