banner785

Kayıp Sancak’a Groseri’de imza günü

Çukurova’nın Fransız işgali ve kurtuluşu anlatan romanı Kayıp Sancak için Adana ve Mersin Groseri mağazalarında imza günü düzenlenecek. Yazar Mehmet Uluğtürkan, çok satanlar listesine giren romanlarını Groseri müşterileri için imzalayacak.

Kayıp Sancak’a Groseri’de imza günü
banner686

Adana ve Mersin 3 ve 5 Ocak’ta kurtuluşunun 100’üncü yıldönümü etkinliklerine hazırlanıyor. Mustafa Kemal Paşa’nın vatanı kurtarma planlarını yaptığı Adana’daki gizli toplantılarla başlayan, Fransız işgali ile devam eden ve 5 Ocak 1922 günü Büyüksaat ile Ulucami arasına asılan dev bayrakla kutlanan kurtuluş gününe kadarki süreci anlatan Kayıp Sancak romanı İnkılap Kitabevi’nden çıktı.

Çıktığı ay 4’üncü baskısını yaparak çok satanlar arasına giren Kurtuluş Savaşı’nın Güney Cephesi’ndeki gelişmeleri anlatan Kayıp Sancak, satışa sunulduğu Groseri mağazalarında da ilgi gördü.

Mehmet Uluğtürkan, ‘Kayıp Sancak’ ve ‘Madalyasız’ adlı iki Kurtuluş Savaşı romanını Adana ve Mersin’de ‘Groseri İyi Market’ müşterileri için imzalayacak. Yazarın Mersin’deki ilk imza günü 20 Ekim 2021 Çarşamba günü saat 16.00’da Groseri Güvenevler mağazasında, Adana’daki imza günü ise 22 Ekim Cuma günü saat 16.00’da Groseri Türkmenbaşı mağazasında gerçekleştirilecek. Groseri mağazalarında yazarla buluşacak müşteriler romanları kendileri ve kitap armağan edecekleri sevdikleri için imzalatabilecek. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER