Rıza ile Azer'den kahkaha tufanı

Adana’da çekilen Dila dizisinin kötü karakteri “Azer”i canlandıran Adanalı oyuncu Necip Memili’nin İnisiyatif Sanat Kafe’deki “Ya Bi Dakka” adlı tek kişilik gösterisi yoğun ilgi gördü.

Rıza ile Azer'den kahkaha tufanı
banner686

Dizide Azer’in düşmanı Rıza karakterini canlandıran Erkan Petekkaya da gösteriye katılarak izleyicileri büyük bir sürpriz yaptı.

İnisiyatif Sanat Kafe’de hafta sonunda sahneye çıkan Necip Memili’nin tek kişilik gösterisi “Ya Bi Dakka”yı izlemek isteyen Adanalılar saatler öncesinden kafeyi doldurdu. Memili, gösterisinde anlattığı hikayeleriyle izleyicileri adeta kahkaha tufanına boğdu. Gecenin sürprizi ise “Öyle Bir Geçer Zamanki” dizisindeki “Ali Kaptan” , Dila’da da ”Rıza” karakterine can vererek gönüllerde taht kuran Erkan Petekkaya’nın da Memili’ye eşlik etmesi oldu.

banner625

Petekkaya’nın  konservatuvar yıllarındaki yaşadığı ve tanık olduğu komik hikayeleri izleyicilere anlattığı ve izleyicilerin keyifli bir akşam geçirdiği gece, geç saatlere kadar sürdü.

"Ya bi dakka" adlı tek kişilik gösterisinde izleyenlerle de iletişimde bulunan Necip Memili, İnisiyatif Sanat Kafe’de cumartesi günleri saat 21.00’de gösterisini herkesin ücretsiz katılarak izleyebileceğini belirterek, haftanın yorgunluğunu, stresini atmak isteyen Adanalıları gösterisine davet etti.

 

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2012, 08:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz