banner735

"Adana Hilton" Florida sahillerinde!

Yaşayış tarzı nedeniyle Paris Hilton'a benzetilen bu nedenle de jet sosyetede "Adana Hilton" olarak nam salan Süreyya Yalçın, Pandemi nedeniyle 4 Milyon Dolarlık malikanesinden çıkarak Florida sahillerinde stres attı. Süreyya Yalçın'ın Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarda zayıflığı dikkat çekti.

"Adana Hilton" Florida sahillerinde!
banner686

2008'de vefat eden, dünyanın en zenginleri listesinde yer alan Adanalı iş insanı Faruk Yalçın'ın kızı Süreyya Yalçın'ın, Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarda zayıflığı dikkat çekti.  Dört yıl önce iş insanı Ozan Baran ile evlendikten sonra yaşamını Amerika’da sürdüren Süreyya Yalçın, şu aralar Florida’da güneşin ve denizin keyfini çıkarıyor.

banner625

Tatil fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşan Süreyya Yalçın, zayıflığı ile dikkat çekti.  Bazı takipçileri, Yalçın’a “Süreyya Hanım çok zayıflamışsınız, artık kilo vermeyin”,Bence biraz kilo almalısınız” şeklinde yorumlarda bulundu.


Pandemi döneminde 4 milyon değerindeki malikanesinden çıkmayan Süreyya Yalçın, “Karantina döneminde vatanımda olmayı çok isterdim” demişti.

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2020, 13:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gülay
Gülay - 1 ay Önce

Şimdi bu kız Adanalı mı?

SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz