banner785

Rabia ile Taşkin muradına erdi

Doruk Gazetesi Sahibi, gazeteci Fatoş Tekbaş 4 Kasım 2020 günü en küçük kız kardeşi Rabia Tekbaş’ı evlendirdi.

Rabia ile Taşkin muradına erdi
banner686

Pandemi nedeniyle, sadece aile arasında kıyılan nikahla Adanalı Taşkin Aytaş ile dünyaevine girdi. Nikah şahitliğini Aytaç Durak'ın gözde üst düzey bürokratlarından, Anavatan ve Doğru Yol Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, şimdinin Gelecek Partisi İl ikinci Başkanı Nurgül Çölkesen ve Adana'nın önde gelen çiftçilerinden Tuzla'ya bağlı Gümüşyazı köyü Nazmi Boğatekin yaptı. Nikaha kardeşleri katıldı.

Doruk Gazetesi Sahibi, gazeteci Fatoş Tekbaş 4 Kasım 2020 günü en küçük kız kardeşi Rabia Tekbaş’ı evlendirdi. Pandemi nedeniyle, sadece aile arasında kıyılan nikahla Adanalı Taşkin Aytaş ile dünyaevine girdi.

En küçük kızkardeşim Rabia Tekbaş, diğer kardeşlerinde olduğu gibi, annesi ve hem de babası oldu. 4 kasım 2020 günü rahmetin bol olduğu bir yağmur gününde, pandemiyi de unutmayarak, sosyal mesafe, hijen ve maske kurallarına uyarak bugün Taşkin Aytaş ile dünyaevine girdi.

Nikah şahitliğini Aytaç Durak'ın gözde üst düzey bürokratlarından, Anavatan ve Doğru Yol Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, şimdinin Gelecek Partisi İl ikinci Başkanı Nurgül Çölkesen ve Adana'nın önde gelen çiftçilerinden Tuzla'ya bağlı Gümüşyazı köyü Nazmi Boğatekin yaptı. Nikaha Fatoş, Halise Zeynel Abidin, Fatih Tekbaş, yengesi Nazlı Tekbaş, halasının kızı Aslı Tekbaş ve diğer konuklar katıldı. Abla Fatoş Tekbaş; “Anne babamız yok, bugünlük onun hem annesi hem babası oldum. Bir abla olarak elimden ne geliyorsa yaptım. Kardeşim Zeynel ve Fatih Tekbaş’a, nikah şahitliğinde bulunan arkadaşım Nurgül Çölkesen’e, ve arkadaşı Nazmi Boğatekin’e çok teşekkür ediyorum. Darısı tüm bekarların başına.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER