Adanalı Sosyetik güzelin dalgınlığı pahalıya patladı

Yaşayış tarzı nedeniyle Paris Hilton'a benzetilen bu nedenle de "Adana Hilton" olarak magazin dünyasında tanınan Adanalı sosyetik güzel Süreyya Yalçın eşi ile yaşadığı Miami'den bir süre önce yaz tatili için Türkiye'ye gelmişti. Ancak Yalçın'ın tatili sırasında dalgınlıkla 400 Bin TL'lik yüzüğünü denize düşürmesi nedeniyle kısa süreli can sıkıntısı yaşandı.

Adanalı Sosyetik güzelin dalgınlığı pahalıya patladı
banner686

Pahalı takılara tutkusuyla bilinen sosyetik güzel Süreyya Yalçın, değeri tam 400 bin TL olan pırlanta yüzüğünü çıkardığı sırada denize düşürdü.  Sosyetenin sıra dışı isimlerinden Süreyya Yalçın, her yaz olduğu gibi Ege sahillerinde güneşli günlerin tadını çıkarıyor.

banner625
Geçtiğimiz ay Miami’den eşi Ozan Baran ile birlikte Türkiye’ye gelen Yalçın, önce tekneyle Yunan sahillerine demirlemişti ardından da Marmaris ve Bodrum koylarını dolaşmaya başlamıştı.

Ancak Yalçın’ın bu tatili sırasında canını sıkan bir olay yaşadığı ortaya çıktı. Pahalı mücevherlere düşkünlüğüyle bilinen ve plajda bile milyonluk takılarıyla güneşlenen Yalçın, bir anlık dalgınlıkla 400 bin TL değerindeki pırlanta yüzüğünü denize düşürdü.  Yüzük Yalçın ve beraberindekilerin tüm çabalarına karşın bulunamadı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Demet
Demet - 2 yıl Önce

vah vah!

SIRADAKİ HABER

banner715

cyberturk.biz