Barışık ailesinin mutlu günü

TESK Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana ESOB Başkanı Kazım Barışık’ın yeğeni, Kiremithane Dolmuş Kop Başkanı Faruk Barışık’ın oğlu Fatih ile Ak Parti İl Eski Başkanı Av. Mustafa Attaroğlu’nun kızı Merve dünya evine girdi.

Barışık ailesinin mutlu günü
banner686


Seyhan Oteli Balo Salonu’nda gerçekleştirilen görkemli düğün merasimine Birlik Başkanı Kazım Barışık’ın yanı sıra, Ak Parti Adana Eski Milletvekili Prof.Dr. Vahit Kirişçi, Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci, AK Parti İl Başkanı Ziyaeddin Yağcı, CHP İl Başkanı Orhan Sümer, Kızılay Adana İl Başkanı Ramazan Saygılı, Gençlik ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi, Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Selahattin Çolak ve AK Parti Yüreğir Belediye Meclis Üyesi Atilla Barışık da katılarak, genç çiftlere mutluluk dilediler.

Geceye Adana ESOB Başkan Vekilleri, Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Nihat Sözütek, Yağlı Boyacılar Esnaf Odası Mustafa Göktaş, Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri, Berberler Esnaf Odası Başkanı İlhami Uygunsözlü, Adana Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası 2.Başkanı Kenan Yılmaz, Milli Piyangocular Esnaf Odası Başkanı Mustafa Gökay Karakuş ile Özel Halk Otobüsçüleri Esnaf Odası Başkanı Mustafa Uslu, Servisçiler Esnaf Odası Başkanı Ünsal Perçin, Çiçekçiler Esnaf Odası Başkanı Süleyman Oğuz, Tüpgaz Satıcıları Esnaf Odası ve Güney Adana EKKK Başkanı Mehmet Susar,  Emlakçılar Esnaf Odası Başkanı Rabia Ülkü Uçar, Kamyoncular Esnaf Odası Başkanı Kadir Barışık ile çok sayıda yakın dost ve akrabaları da iştirak ederek Barışık ve Attaroğlu Aileleri’ni tebrik ettiler.

banner625
Fatih ve Merve Barışık çiftini en mutlu günlerinde yalnız bırakmayanlar arasında amcaları Mehmet, Mustafa ve Ahmet Barışık ile Attaroğlu Ailesi’nin ileri gelenleri de vardı. Faruk – Şaziye Barışık ile Av.Mustafa – Gül Attaroğlu çifti de, evlatlarının en mutlu gününde aynı heyecanı yaşarken, geceye katılan tüm dost ve akrabalarıyla da yakından ilgilenerek takdir gördüler.

Düğün gecesinde çiftlerin nikâh merasimi de yapıldı.  Merve – Fatih Barışık çiftinin nikâhını Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan kıyarken, şahitliklerini de Birlik Başkanı Kazım Barıışık, Prof.Dr. Vahit Kirişçi, Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci ile Eski Başkan Mehmet Selahattin Çolak yaparak, imza töreni sonrası gençlere alkış tuttular.

Hayli neşeli ve hareketli geçen gecenin keyfini çıkaran Merve – Fatih Barışık çifti, düğüne katılan ve hediyelerini veren herkese ayrı ayrı teşekkür ettiler. Barışık ve Attaroğlu Ailesi de, davetlerini kırmayarak çocuklarının mutlu gününde yanlarında bulunan tüm misafirlerini tek tek kapıda uğurlayarak teşekkür ettiler.
Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2012, 12:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner739

cyberturk.biz