Başkan Diptaş'ın mutlu günü

Adana ESOB’a bağlı Adana TV ve Elektronik Cihazlar, Bilgisayar, İletişim Araçları Tamircileri ve Malzemecileri Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Salih Diptaş, torunu Yiğit Efe Diptaş’ın sünnet düğününde büyük mutluluk yaşadı.

Başkan Diptaş'ın mutlu günü
banner686

Adnan Menderes Bulvarı’ndaki Beyaz Tepe Tesisleri’nde gerçekleştirilen düğün merasiminde, Salih - Seher Diptaş ile Eset – Hülya Canbolat’ın torunu, Demet – Mustafa Diptaş çiftinin yakışıklı oğulları Yiğit Efe Diptaş (8) erkekliğe ilk adımı attı.

Nurullah – Ayşegül Aslan çiftinin kirvelik yaptığı oğullarının ilk mürüvvetinde hayli heyecanlı görünen Mustafa – Demet Diptaş çifti, misafirlerini tesis girişinde karşılayarak “Hoş geldiniz” derken, gece boyunca da çocukları, kirveleri ve dostlarıyla birlikte doyasıya eğlenerek günün tadını çıkardılar.

Diptaş Ailesi adına sünnet merasimine gelen davetliler ile çiçek ve mesaj göndererek kutlamada bulunan, başta TESK Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana ESOB Başkanı Kazım Barışık olmak üzere hepsine ayrı teşekkür eden Başkan Salih Diptaş,  ``Bizleri bu mutlu günümüzde, torunumuzun mürüvvetlerinde yalnız bırakmayan tüm davetli ve dostlara sonsuz şükranlarımızı sunarız``dedi.

Yiğit Efe Diptaş’ın sünnet düğününe, Adana ESOB Başkan Vekilleri, Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Nihat Sözütek, Adana Yağlı Boyacılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Göktaş, Birlik Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana Berberler Esnaf Odası Başkanı İlhami Uygunsözlü, Adana Mobilyacılar Esnaf Odası Genel Sekreteri Esmeray Kazancı İncirligöz ile üye esnaflar ve Diptaş ile Canbolat Ailesi’nin yakın dost ve akrabaları da katılarak Başkan Diptaş’ı mutlu gününde yalnız bırakmadılar.

Birlik Başkan Vekili Sözütek, geceye katılamayıp, Diptaş Ailesi’ne tebrik mesajı ve hediyesini gönderen Birlik Başkanı Kazım Barışık’ın adına Yiğit Efe Diptaş’ı kutlayıp, takısını takarak, sağlık ve hayırlı bir ömür diledi.  Başkan Sözütek, Göktaş ve Uygunsözlü de, minik Diptaş’a kendi hediyelerini de takıp, tebrik ettiler.  

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2015, 10:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER