banner735

Başkan Karalar, Oğlunun Nikahını Kıydı

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın oğlu Volkan Karalar peri masallarını aratmayan bir düğün töreniyle hayatını Hande Başpınar ile birleştirirken genç çiftin nikahını Başkan Karalar kıydı.

Başkan Karalar, Oğlunun Nikahını Kıydı
banner686
Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın oğlu Volkan Karalar hayatını Hande Başpınar ile birleştirdi.  Genç çiftin Sheraton Otel'de gerçekleştirilen düğün törenine Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcıları, Tekin Bingöl, Veli Ağababa, Sezgin Tanrıkulu, Bülent Tezcan ile Milletvekilleri Erdoğan Toprak, Gökhan Günaydın, Aytuğ Atıcı, Aydın Uslupehlivan, Zülfikar İnönü Tümer, İbrahim Özdiş, Adana Valisi Mustafa Büyük, Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ramazan Akyürek, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, Seyhan Kaymakamı Ahmet Okur, Adana Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir, belediye başkanları, eski milletvekilleri ile siyaset ve iş dünyasından birçok isim katıldı.

BAŞKAN KARALAR, OĞLUNUN NİKAHINI KIYDI

Genç çiftin nikah şahitliğini Mert Karalar, Özge Kamer Karalar, Bekir Alanyalı, Uğur Boncuklu, Murat Sürmeli, Uğraş Güneş, Tahir Mazı ve  Emre Başpınar yaparken nikahı damadın babası Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar kıydı. Oğlu Volkan'a ve gelini Hande'ye bir ömür boyu mutluluklar dileyen Başkan Karalar, oğlunun nikahını kıymanın kendisi için ayrı bir mutluluk olduğunu ifade etti. Başkan Karalar, " Çok kişinin nikahını kıydım, bugünde oğlumun nikahını kıyacağım. Bu başka bir duygu. İnsanın oğlunun nikahını kıyması çok heyecan verici. Ben bütün çocuklarımı çok seviyorum. Volkan bizim ilk göz ağrımız. Bir insan oğluna 'seni çok seviyorum' dediğinde ben biraz garipserdim. 'Oğlumu çok seni seviyorum' demem. Bir baba oğlunu, kızını zaten çok sever. Benim oğlum ve gelinim... ikisini de çok seviyorum. Evleniyor gidiyor ama oğlumla  gelinimle çok  gurur duyuyorum. Birbirlerine çok yakıştılar kendilerine ömür boyu mutluklar diliyorum" şeklinde konuşarak nikahı kıydı.

banner625


NİKAH CÜZDANI GELİN HANIMA TESLİM EDİLDİ

Nikahın sonunda evlilik cüzdanını genç çiftlere teslim etmek için sahneye CHP Genel Başkan Yardımcıları, Tekin Bingöl, Veli Ağababa, Sezgin Tanrıkulu, Bülent Tezcan ile Milletvekilleri Erdoğan Toprak, Gökhan Günaydın, Aytuğ Atıcı, Aydın Uslupehlivan, Zülfikar İnönü Tümer, İbrahim Özdiş ve Adana Valisi Mustafa Büyük çıktı. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun düğün törenine katılmayı çok isteğini ama siyasi gündemin yoğunluğundan katılmadığının altını çizen CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, geniş katılımlı bir MYK kurulu ile düğün terine katıldıklarını söyledi. Bingöl, "Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu bu düğün törenine katılmayı çok istiyordu ancak malum siyasi yoğunluktan dolayı katılamadı. Bugün geniş katılımlı bir MYK ile buradayız., Belki de bugün bir toplantı yapıp önemli kararlar alabiliriz! Ben bütün arkadaşlar adına genç çiftlere bir ömür boyu mutluklar diliyorum. Evlerindeki gülücük neşe hiç bitmesin ve buradaki topluluğa yansısın" diyerek nikah cüzdanını gelin hanıma teslim etti.

 

Nikahın ardından gelin hanımdan damat beye bir sürpriz geldi. Sahneye çıkıp mikrofonu alan gelin hanım damat bey için şarkı söylerken damat Volkan  Karalar bu jeste jestle karşılık verdi. Karalar, sahneye çıkarak müstakbel eşine şiir okudu.
Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2015, 15:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz