banner733

Eczacılar Zuhal Olcay'la coştu

Adana Eczacı Odası Bilimsel Eczacılığın 175. yılı etkinlikleri çerçevesinde Sheraton Otelinde düzenlediği “Eczacılık Balo”suna damgayı ünlü sanatçı Zuhal Olcay vurdu.

Eczacılar Zuhal Olcay'la coştu
banner686

Türk Eczacılar Birliği (TEB) Merkez Heyeti Başkanı Ecz. Erdoğan Çolak, STK Başkanları, TMMOB Adana Sekreteri, Ecza Deposu yöneticileri ve eczacıların katıldığı balo’da konuşan Adana Eczacı Odası Başkanı Ecz. Ersun Özkan, “Geleneksel olarak düzenlediğimiz 14 Mayıs Eczacılık Günü’nde sizlerle birlikte olmaktan onur duyuyorum. Hoş geldiniz, şeref verdiniz. Hepinizin bildiği gibi son birkaç haftadır ilaç fiyat kararnamesinde yapılacak değişiklikten bahsediyoruz. Gerçekten bu süreç biz eczacılar açısından zorlu geçecek. Ama ben tüm eczacılarımızı birlik beraberlik içerisinde örgütlerine sahip çıkarak, örgütlerinde eczacı üyelerine sahip çıkarak bu sıkıntılı süreci güzel bir şekilde atlatacağımıza inanıyorum. Bu gün burada mesleğimize 30 yıldır hizmet verenEcz. Abdülkadir Erdeve, Ecz. Asya Bursal, Ecz. Aysel Ünalır, Ecz. Dursun Şahin, Ecz. Mehmet Lütfi Onur, Ecz. Meral Karabucak, Ecz. Muzaffer Alan, Ecz. Nesrin Seçki, Ecz. Süheyla Alptekin, Ecz. Zuhal Erçetin ve Ecz. Zuhal Yener’e ‘Meslek Ödülü’ olan plaketlerimizi vereceğiz. Bu hizmetlerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca Bilimsel Eczacılığın 175.yıl Kutlama Etkinliklerine katkı veren Ecza Deposu yöneticilerine de teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

ZUHAL OLCAY’A ÇİÇEK

Duru sesi ve güçlü yorumu ile sahne alan ünlü sanatçı Zuhal Olcay, etkili sahne performansı ve seslendirdiği sevilen parçalarla Adanalı eczacılara unutulmaz bir gece yaşattı. Davetlilerin sanatçı Zuhal Olcay ile birlikte fotoğraf çektirme yarışının ardından ADEO Yönetim Kurulu Üyesi Ecz. Erdem Kızıltepe, sanatçı Zuhal Olcay’a çiçek vererek teşekkür etti.


banner625Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2014, 10:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz