banner834

Müge Anlı Adanalılar'a gelin oluyor!

Ünlü televizyoncu Müge Anlı, son yayınlanan canlı yayınında İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü Adanalı Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini duyurdu.

Müge Anlı Adanalılar'a gelin oluyor!

MÜGE ANLI DUYURDU

Yıllardır kariyeri dışında özel hayatıyla gündeme gelmeyen Müge Anlı'nın programında evleneceğini açıklaması sosyal medyanın gündemine yerleşti. Twitter'da gündem olan evlilik müjdesinin ardından Anlı'nın birlikte olduğu İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun kim olduğu da merak konusu oldu.

MÜGE ANLI "EVLENMEYE KARAR VERDİM"

Canlı yayında evleneceğini duyuran Müge Anlı, "Hakkımda yalan yanlış haberler çıkıyor. Ben önemsemiyorum. Bu haberi ilk ağızdan duymanızı istedim. Evlenmeye karar verdim. Müstakbel damadınız adı da Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru. Çok da saygı duyduğum bir mesleği var. Bu kararıma saygı duyarak mutluluğum için dua edeceğinize eminim. Darısı evlenmek isteyen tüm bekarların başına İnşallah önümüzdeki sezon evli bir kadın olarak karşınıza çıkmayı umut ediyorum. Çok kısa bir süre içinde karar verdim ama bu süreçte dedikodusunu yapmayan dostlarıma teşekkür ederim. Bu kararı kendim açıklamak istedim" dedi.

İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş ve İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu Adana Emniyet Müdürlüğünde görev yaparken bir etkinlikte.

ŞİNASİ YÜZBAŞIOĞLU KİMDİR?

Şinasi Yüzbaşıoğlu, 58 yaşında ve Adana doğumlu. Şinasi Yüzbaşıoğlu, İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü olarak görev yapıyor. Daha önce Adana emniyet müdürlüğünde de görev alan Yüzbaşıoğlu, 4. sınıf emniyet müdürüdür. Şinasi Yüzbaşıoğlu, 2021 yılında İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü'ne atandı. Yüzbaşıoğlu daha önce Adana'da birlikte görev yaptığı İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş'ın talebiyle İstanbul'a atandağı belirtiliyor. 

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2022, 14:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ömercan
Ömercan - 6 gün Önce

Koskoca Türkiye'de evlenmek için bula bula Müge Anlı'yı bulmak ta büyük başarı.hayırlısı olsun.

Batuhan
Batuhan - 3 gün Önce

Müge Anlının başarılarıını ucuca eklesek İstanbula köprü olur.Beğenerek izliyoruz.Ömür boyu mutlu olmasını ve başarılarının devamını dileriz.

Mürevvet
Mürevvet - 5 gün Önce

Hayırlı olsun. Mutluluklar

SIRADAKİ HABER