banner785

Sertaç Ortaç Demirspor'u kutlayınca...!

Ünlü popçu Serdar Ortaç, Adana Demir'in 3-0 geriye düştüğü ve 3-3 beraberlikle bitirdiği maçın ardından sahne aldığı mekanda Adanalılar'ı kutladı. Kutlamadan sonra Beşiktaşlılar Serdar Ortaç'a sosyal medya üzerinde sözlü saldırı da bulundu.

Sertaç Ortaç Demirspor'u kutlayınca...!
banner686

Ünlü popçu Serdar Ortaç, Adana Demir'in 3-0 geriye düştüğü ve 3-3 beraberlikle bitirdiği maçın ardından sahne aldığı mekanda Adanalılar'ı kutladı. Ancak Ortaç, kutlama esnasında "Bu şarkıyı Adana için söylüyoruz" deyip, mekandakileri dansa davet etti. Ortaç Adana Demirsporluları dansa davet ederken Beşiktaş'a yönelik argo ifadeler kullandığı iddiasıyla sosyal medyada adeta lince uğradı.

Şarkı söylediği mekanda konuşan Serdar Ortaç "Masalardan ışıkları gösteriyorlar telefondan. Adana Demirspor... Adana Demirspor bu hafta ağzına s...tı helal olsun Adana. O yüzden söylüyoruz. O yüzden zıplıyoruz" dedi. Her kesin söyleyebileceği sözleri sarfeden Serdar Ortaç'a sosyal medyada Beşiktaşlılar tepki gösterdi. 

Böylece bazı Beşiktaş taraftarları, Balotelli'nin yaptığı hareket gibi bu basit olayı da büyüterek 3-0'dan 3-3'e gelen maçı unutturma gayretine girmiş oldu.

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2021, 16:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER