banner785

Boyvadaoğlu 'Milletimiz bizi çağırıyor'

İyi Parti Adana il Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu ve Adem Sungurtekin, Ömer Murat Zor, Ali Çoşkun Özkan ile birlikte Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’ni (ÇGC) ziyaret etti. ÇGC Başkanı Cafer Esendemir ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya gelen Başkan Boyvadaoğlu ; Ülkenin ekonomik sorunlarını ele alarak açıklamalarda bulundu.

Boyvadaoğlu 'Milletimiz bizi çağırıyor'
banner686

ÇGC Kültür ve Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarette konuşan Boyvadaoğlu,şunları söyledi: ‘’Ülkenin doğru yönetilememesi , işsizliğin artması, döviz fiyatların yükselmesi, dış sermayenin Türkiye şartlarına güvenmediği için kaçmasına ; Milletimiz de yoğun bir şekilde tepki gösteriyor. Parlamenter sisteme bir an önce geçilmesi gerekiyor. Bir şeylerin artık düzelmesi lazım. Vatandaşlarımız umut olarak İyi Parti’yi görüyorlar, biz de milletimize umut olacağız. Ülkeyi yönetecek kadrolara da sahibiz.

“Milletimiz bizi çağırıyor “
Eskiden vatandaşlarımız üye olmaya çekiniyorlardı şimdi ise vatandaşlarımızın kendisi geliyor. Genel Başkanımız Meral Hanımı çok sevdiklerini söyleyip ailemizin bir üyesi olmak istiyorlar. Akıllı hareket etmekte fayda var artık Hükümete dur demenin zamanı geldi. Milletimiz bizi çağırıyor”

ÇGC Genel Sekreter Sefa Saygıdeğer’ inde hazır bulunduğu ziyarette, Başkan Esendemir ,Boyvadaoğlu’na çalışmalarında başarı diledi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 12 ay Önce

Amerikan parasıyla kurulmuş ve Amerikan çıkarları doğrultusunda ülkemizde önce mhp'yi bitirmek sonra da milliyetçiliği Amerikan çıkarları doğrultusunda kontrol etmek isteyen milli olmayan bir parti lazım değil... Çıkın açıklayın seçimlerde hazine yardımı olmadan Adana ve Türkiyede 81 ilde nasıl örgütlendiniz... Senin oturduğun bina ve diğer illerdeki binalar ve örgütlenmeler , tv'de reklamlar hangi parayla finanse edildi...

SIRADAKİ HABER