banner735

Gazetecilere Dünyagöz'den destek

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti, Adana'da görev yapan basın emekçileri için göz sağlığı protokolü imzaladı. Çukurova Gazeteciler Cemiyeti'nin imzaladığı protokolle, basın çalışanları, Dünyagöz Hastanesi imkanlarından indirimli yararlanabilecek.

Gazetecilere Dünyagöz'den destek
banner686

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti'nde, Dünyagöz Hastanesi Başhekimi Dr. Cüneyt Karaarslan ve İş Geliştirme Uzmanı Metehan Yardımcı ile Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir tarafından, kurumsal hizmet sözleşmesi imzalandı. Sözleşmeye göre, basın emekçileri ve birinci derece yakınları, Dünyagöz Hastanesi hizmetlerinden indirimli faydalanacak. Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir, Dünyagöz Hastanesi ile yapılan protokol çerçevesinde, basın emekçilerinin göz sağlığı tedavilerinden indirimli yararlanabileceklerini belirterek, hastane yöneticilerine teşekkür etti.

banner625

ÇGC Kültür ve Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen ziyarette konuşan Başkan Cafer Esendemir, "Pandemi sürecinde, zor şartlarda görev yapan gazeteci meslektaşlarımıza böyle bir imkan tanıdığınız için size ve kurumunuza teşekkür ederiz" dedi. Başhekim Karaarslan ise özellikle Covid-19 salgını nedeniyle, gazetecilerin daha büyük risk altında olduğunu ve sağlık masraflarının arttığına dikkat çekerek, basın emekçilerine bu konuda yardımcı olabilmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Karaarslan, salgın riskinden etkilenmesi olasılığı en fazla olan mesleklerin başında yer alan gazetecilere hastanelerinin sonuna kadar hizmete hazır olduğunu söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz