Gündoğan söyledi, Karalar müjde verdi!

Adana Büyükşehir Belediyesi Meclis’nin dördüncü oturumunda, Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Meclis Grup Sözcüsü Vedat Gündoğan, Başkan Zeydan Karalar’a hitaben, meclis olarak farklı meslek gruplarına destek kararları alırken, yerel medyanın acilen bu destekten yararlanması gerektiğini söyledi.

Gündoğan söyledi, Karalar müjde verdi!
banner686

YEREL MEDYA UNUTULMASIN

Tüm meslek gruplarının sesi ve vicdanı olmaya devam ettiklerini belirten Gündoğan, "Yerel medyaya, özellikle bu süreçte yerel yöneticiler daha çok destek vermeli. Burada yerel gazete, radyo ve TV ayrımı yapmaksızın tüm medya kuruluşları yerel yönetimler tarafından daha çok desteklenmeli" dedi.
Adana Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Meclis Grup Sözcüsü Vedat Gündoğan yaptığı çağrıda, "Sayın başkan bütün meslek gruplarına meclisimiz destek verdi, esnaflara destek çıktık. Yerel basını da bu kapsam içine almanızı istiyoruz. Günlük, haftalık ve aylık gazete ayrımı yapmadan, radyo ve televizyona bu desteği vermenizi istiyoruz” diye konuştu.  

BAŞKAN KARALAR MEDYA TEMSİLCİLERİYLE GÖRÜŞECEK

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ise, Meclis Üyesi Vedat Gündoğan’a hitaben, bu hafta yerel basın yetkilileriyle görüşeceğini söyledi.
Gündoğan, bu konun özellikle takipçisi olacaklarının altını özenle çizdi.
 

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2021, 08:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ercan Matyar
Ercan Matyar - 6 ay Önce

Sanada bu yakışır Vedat

banner785
SIRADAKİ HABER