banner735

İYAD üyeleri Atış'ı ziyaret etti

Vali İlhan Atış, İnternet Yayıncıları Derneği (İYAD)Adana Şube Başkanı Murat Barhun ve beraberindeki dernek üyelerini makamında kabul etti.

İYAD üyeleri Atış'ı ziyaret etti
banner686
           Dernek üyeleriyle, basın ilkeleri, basında çıkan haberler ve internet yayıncılığı ile ilgili bir süre sohbet eden ve dernekle ilgili bilgi alan Vali İlhan Atış, dernek üyelerinin karşılaştığı sıkıntıları dinledi. Şube Başkanı Murat Barhun, Dernek üyeleri, Hüseyin Bayrak, Mustafa Boz, Sefa Saygıdeğer ve Taner Talaş ile birlikte yaptığı ziyarette “Biz İYAD olarak yetersiz olduğunu düşündüğümüz ve gelişmesini istediğimiz 5651 Sayılı İnternet kanununa uygun olarak yayın yapmaya çalışıyoruz. Amacımız internet medyasının da belli bir disiplin ve ciddiyet altında etik kurallara uygun olarak yayın yapmasını sağlamak. Bu düşünceyle yola çıktık” dedi.
banner625
            Görüşmede bilgi ve teknoloji çağında internet haberciliğinin çok önem kazandığını ifade eden Vali İlhan Atış, “Habere daha hızlı ulaşmak için siz internet yayıncılarının da en iyi şekilde çalışması gerekir.  Sağlıklı bir şekilde çalışabilmeniz için elimizden geleni yapacağız.”dedi. 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz